АлПласт Жалюзі Львів пропонує жалюзі власного виробництва. На алюмінієвому карнизі з польської комплектації і тканин хорошої якості. 

 

Отримати ЗНИЖКУ

Зараз існує багато різновидів жалюзі, але основними з них залишаються вертикальні жалюзі і горизонтальні жалюзі.

Вертикальні жалюзі – це система на алюмінієвому карнизі з якого вертикально звисають полоси з тканини (ламелі). Вертикальні жалюзі залишаються класичним і недорогим способом для офісних та адміністративних приміщень, навчальних чи медичних закладів. В них дууже функціональна система управління. Можна повертати ламелі навколо своєї осі, відсунути частину, щоб привідкрити вікно чи повністю відкрити. Існують вертикальні жалюзі "блек-аут" і прозорі промислові, а асортимент кольорів і візерунків задовільнить навіть самого вибагливого замовника.

Тканинні ламелі вертикальних жалюзі бувають шириною 89мм і 127мм. Зараз по Україні і зокрема в мість Львів пропонують різноманітну гамму тканин і кольорів. Ціна не залежить від кольору, а лише від категорії тканини. Може бути що плотна біла тканина коштує дорожче ніж економ варіант тканини малої щільності в кольорі. Тому при виборі вертикальних жалюзі звертайте увагу на щільність тканини, візерунок. Якщо вам потрібно закрити вікно в офісі, щоб сонячне світло не відблискувало в монітор комп'ютера, то краще оберіть плотну темну тканину. Для навчальних закладів наші клієнти оберають, як правило, недорогі тканин з стандартним візерунком світлих кольорових відтінків. Ми рекомендуєм такі тканини для того, щоб сонячне всітло не заважало учням вчитись і в той же час в аудиторії було достатнє освітлення. 

Управління карнизу має 4 основні типи плюс 1 комбінований тип управління:

 

Карниз складається з алюмінієвої основи – короба. В середині короба є рухомий механізм, на який чіпляються ламелі і їздять вздовж карнизу. Регулюються вертикальні жалюзі за допомогою ланцюжків управління. Один відповідає за функцію обертання ламелей навколо своєї осі, а інший за рух ламелей по карнізу: зсування-розсування. 

 

Недобросовісні виробники, для здешевлення, використовують варіант заміни коробу з алюмінію на пластик, який вигинається, тріскає і перестає працювати.

 

Багато офісних центрів, компаній, магазинів перехоять на індивідуальний дизайн своїх приміщень. Це не тільки горизонтальні чи вертикальні жалюзі, а й тканинні ролети чи ролети День-Ніч. Так, наша компанія АлПласт Львів, індивідуально та в співпраці з дизайнерами пропонували нашим клієнтам не лише стандартні варіанти жалюзі, а й ексклюзивні вертикальні та горизонтальні жалюзі. От, наприклад, на фото ви бачите патріотичне оформлення вікна офісу. Також популярними є фотожалюзі з індивідуальним малюнком чи логотипом компанії.

 

Горизонтальні жалюзі – це система, яка складається з карнизу, тоненьких алюмінієвих пластинок (ламелі) і нижньої планки. Карниз як і ламелі бувають різних кольорів. Найдешевші то білі жалюзі і білий карниз. АлПласт Жалюзі Львів пропонує горизонтальні жалюзі білі з білим карнізом чи кольорові з кольоровим карнизом (ми не здешевляємо кольорові горизонтальні жалюзі  за рахунок білого карнизу). 

Ламелі горизонтальних жалюзі мають бути з алюмінію. Якщо подивитись у розрізі, то видно блиск металу. Є китайські аналоги з пластику, але вони не є гіпералергенні і термін їх придатності менший ніж в алюмінієвих, ще й вони при нагріванні виділяють специфічний запах. Ламелі якісних алюмінієвих горизонтальних жалюзі у Львові, як і в Україні бувають 2х стандартних розмірів 16мм і 25мм. Ціна жалюзі горизонтальні залежить від кольору ламелей і карнизу. Найдешевші це білі на білому карнизі 25мм обов'язково з нижньою фіксацією. Дорожчі й елегантніші це ламелі 16мм, але ширина такої жалюзі обмежена. Кольорові чи перламутрові жалюзі дорожчі, та їх перевага в тому, що можна підібрати під будь-який інтер'єр і навіть скомбінувати різні кольори. Ми не економимо і завжди даємо клієнту повний комплект деталей для жалюзі. 

Фіксація: Кріпляться горизонтальні жалюзі зверху на кронштейни і внизу "на фіксаторах". Це простий, дешевший варіант нижньої фіксації горизонтальних алюмінієвих жалюзі. Для того щоб ваші жалюзі могли бути підняті на будь-яку висоту і при цьому облягали вікно, а не бовтались, вам потрібна фіксація "на струні". При такому виді фіксації з двох боків жалюзі натягується вертикальна "струна-жилка", яка тримає жалюзі в тому положенні в якому знаходиться створка вікна. Жалюзі "на струні" можна легко підняти чи опустити, при цьому не потрібно їх відчіпляти знизу, як "на фіксаторах" – достатньо лише потягнути за шнур. Незалежно від фіксації горизонтальні жалюзі можна крутити за допомогою палки управління. 

Для того щоб обрати хороші і якісні жалюзі звертайте увагу на ціну, знижки, якість матеріалів, відгуки про компанію тощо. Низька ціна жалюзі — це завжди низька якість. Якщо виробник стверджує, що його жалюзі за м.кв. найдешевші, то будьте готові доплатити за замір і встановлення кожного виробу, доставку. Також при низькій ціні на жалюзі використовують найгіршу комплектацію і потім ще змушують докупляти необхідні вам елементи, тобто комплектація жалюзі не повна. Якісні жалюзі чи ролети в собівартості коштують тка само, як пропоновані клієнту дешеві недоброякісні. Так само дешеві жалюзі працюють не довго і ви змушені будете купувати їх знову і знову, в той час, як якісні жалюзі працюватимуть довго. І пам'ятайте — не потрібно прати жалюзі, вони від того втрачають всої властивості і скорше виходять з ладу. 

Прочитайте наші рекомендації по догляду за жалюзі "ПРО ЖАЛЮЗІ" чи перегляньте наші експерименти на Каналі в YouTube

АлПласт Львів пропонує лише ЯКІСНІ жалюзі з хороших матеріалів і надає гарантію на свою продукцію.

 

БЕЗКОШТОВНО: ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні на суму від 900 грн)

Надається ГАРАНТІЯ на ролети День-Ніч!

 

Форма оплати: готівка, банківська карта  і перерахунок (з ПДВ чи без).

 

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(032) 247-23-01 (з 08.30 до 20.30 БЕЗ ВИХІДНИХ).