Повні умови акцій та пільг для наших клієнтів!
 

БЕЗКОШТОВНО — ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні від 900 грн)
+
Надається ГАРАНТІЯ на жалюзі, ролети!

 

АКЦІЯ "Для особливих покупців" *** діє з 02.01.2018 по 31.12.2018 р. 

МАКСИМАЛЬНА ГУРТОВА ЗНИЖКА 

Для великих замовлень, а також для державних чи релігійних організацій, ІТ-компаній, офісних центрів, ринків, навчальних та медичних закладів, готельно-розважальних комплексів тощо 

+

БЕЗКОШТОВНО
Замір + Доставка + Монтаж

при замовленні на суму від 800 грн


 

АКЦІЯ "Вагітним, пенсіонерам, інвалідам" ** діє з 02.01.2018 по 31.12.2018 р. 

+3% ДОДАТКОВА ЗНИЖКА КОЖНОМУ

на жалюзі, ролокасети, тканинні ролети, день-ніч, москітні сітки навіть від 1 виробу!

Для вагітних жінок, пенсіонерів, інвалідів та їх сімей. Замовляйте для рідних – отримуйте знижку!

+

БЕЗКОШТОВНО
Замір + Доставка + Монтаж

при замовленні на суму від 900 грн


 

АКЦІЯ "Для власників новобудов" * діє з 02.01.2018 по 31.12.2018 р. 

+3% ДОДАТКОВА ЗНИЖКА КОЖНОМУ

Хто придбав квартиру чи збудував приватний будинок 

на жалюзі, ролокасети, тканинні ролети, день-ніч, москітні сітки!

 

+

БЕЗКОШТОВНО
Замір + Доставка + Монтаж

при замовленні на суму від 900 грн


 
* Умови  та деталі Акції "Для власників новобудов"Акція надає ДОДАТКОВУ знижку -3% усім власникам новобудов, приватних будинків, котеджів, які зробили ремонт і замовляють у нас вироби на суму від 3000 грн одночасно з переліку:  антимоскітних виробів (крім тип "Міні"), жалюзі, тканинних ролет, день-ніч в період дії акції в межах м. Львова та 3 км за місто. При доставці за межі міста Львова оплачується тільки вартість 100 грн +6 грн/1 км до місця заміру та монтажу від офіційної межі міста  (починаючи з 4 км). Щоб отримати знижку потрібно повідомити майстра-замірника про те, що ви маєте право на додаткову знижку. Знижка лише по цій акції додається до інших. Еквівалент вартості заміру, доставки, встановлення не компенсується. Ми залишаємо за собою право відмовитись від заміру/монтажу, якщо замовниками не будуть дотримані умови акції чи монтажу, а також на зміну строків та умов Акції. 
 
** Умови та деталі Акції "Вагітним, пенсіонерам, інвалідам": Акція надає ДОДАТКОВУ знижку -3% (навіть при замовленні від 1 виробу) вагітним жінкам, пенсіонерам чи інвалідам особисто, або при замовленні для них іншою особою незалежно від того проживаєте ви разом чи окремо. Для отримання знижки повідомте, що ви підпадаєте під дану акцію. Додаткова знижка діє лише на антимоскітні сітки  (крім "Е" сітки), жалюзі чи ролети тканиннні. Ми встановимо вироби за вказаною вами адресою і це стане приємною несподіванкою для ваших рідних. Знижка лише по цій акції додається до інших. Еквівалент вартості знижки не компенсується. Ми залишаємо за собою право відмовитись від заміру/монтажу, якщо замовниками не будуть дотримані умови акції чи монтажу, а також на зміну строків та умов Акції. 
 
*** Умови та деталі Акції "Для особливих покупців": Акція надає Гуртову ціну (навіть при замовленні від 1 виробу) при умові, що ціна зі знижкою, яка надається клієнту по діючим акціям дорівнює або не нижча гуртової ціни, тоді клієнту надається найвигідніша ціна. Гуртова ціна надається: будь-якому клієнту при замовленні від 10000 грн, а також від 1 виробу навчальним, медичникм, релігійним закладам, офісним центрам, державним установам, військовим частинам, готельно розважальни закладам тощо. Щоб отримати знижку потрібно повідомити менеджера чи майстра-замірника про те, що ви підпадаєте під умови акції. Додаткова знижка діє лише на антимоскітні сітки  (крім тип "Міні"), жалюзі чи ролети тканиннні, денб-ніч.. Еквівалент вартості знижки не компенсується. Ми залишаємо за собою право відмовитись від заміру/монтажу, якщо замовниками не будуть дотримані умови акції чи монтажу, а також на зміну строків та умов Акції. 
 
-- Приймаючи участь в акціях та отримуючи знижки ви погоджуєтесь зі всіма їх умовами.
 
У нас висока якість і швидке виконання!

НАС РАДЯТЬ ДРУЗЯМ!!!

 

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(032) 247-23-01 (з 08.30 до 20.30 БЕЗ ВИХІДНИХ).