Отримати ЗНИЖКУ

     Ролокасети – це стальні або алюмінієві пластини, які сполучені між собою в з'єднання "паз в паз". В свою чергу алюмінієві ламелі (пластини) бувають двох видів: алюмінівий ободок з пінонаповнювачем і лита алюмінієва ламель. Такий вид кріплення робить відкривання легким і зручним, при цьому пластини намотуються одна на одну, та плавно ковзають в межах направляючих. Ролокасети намотуються на спеціальний вал, який розташований у верхній частині системи (в коробі системи). 

     Найчастіше ролокасети застосовують для захисту вітрин та входу в магазини чи МАФи. Також ролокасети можна використати для того, щоб захистити вікна, двері чи тераси квартири або будинку від сонця чи непроханих гостей. За бажанням та технічної можливості можливе використання ролокасет на альтанках, гаражах тощо. Сучасні ролокасети – естетичний і надійний вибір.

     Ролокасети бувають різних кольорів та модифікацій. Найпопулярніші – ролокасети на пружині зі замком на ключ (також можна прилаштувати навісний замок). Така ролокасета піднімається на гору по боковим направляючим змотуючись в короб і фіксується там. Для того щоб закрити ролокасету потрібно опустити її донизу і зафіксувати замок ключем.

     Не менша за популярністю це зручна ролокасета на електроприводі. Така ролокасета повністю автоматична і дуже зручна. Вона так само як і ролокасета на пружині піднімається на гору по боковим направляючим і змотується в короб. Електромотор фіксує ролокасету вгорі в коробі та внизу, коли ролокасета закрита він не дає можливості стороннім підняти її та відкрити. Також при закритті ролокасета з електорприводом фіксується автоматичним замком. 

     Так само зручні але менш популярними і безпечними є ролокасети на ручному управлінні (на шнурі). Ці ролокасети при закритті фіксуються автозамком. Принцип їх роботи подібний, як і у вищеописаних моделях, але є недоліки. Ролокасета на шнурі (так звана корба) має автозамок, який "не дуже надійно" фіксує від проникнення із зовні. Хоч ролокасета на корбу і є дещо дешевшою від ролокасети на замок, АлПласт наполегливо рекомендує ставити такі ролокасети лише в місцях не зручних для зовнішнього підступу до них (на високих поверхах тощо). Для зручного користуванні і відкривання з середини приміщння краще замовити ролокасету на електромоторі. Такі ролокасети можна зафіксувати не тільки вгорі чи внизу, а й у будь-якому положенні (по середині тощо). 

Ззовні ролокасети на пружині, електромоторі чи ручному управлінні не відрізняються, щоб виокремити свою ролокасету серед інших можна замовити її в одному із запропонованих кольорів. Самі популярні це – білий та коричневий, також користуються попитом ролокасети в кольорах сірий, бежевий та "під дерево".

Окремим видом ролокасет є решітчаті ролокасети. Такі ролокасети гарно пасують для встановлення їх в торгівельних центрах чи на повністю скляних фасадах, через них будуть добре проглядатись вітрини магазину. Такі ролокасети виготовляються лише з спеціального посиленого профілю тому ціна такої ролокасети буде вищою ніж зі звичайного такого ж розміру. Так само такі ролокасети можуть бути на ручному управлінні чи на електроприводі.

 

АлПласт Львів пропонує лише ЯКІСНІ ролокасети надійних заводів із Іспанії, Польщі, Туреччини, які добре себе зарекомендували в довготривалій експлуатації, а також надає гарантію на ролокасети та обслуговує в післягарантійний період. 

Ціну на ролокасету ви можете взнати по телефону, так як кожну ролокасету потрібно прораховувати індивідуально згідно розмірів конструкцій!

 
БЕЗКОШТОВНО: ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні на суму від 900 грн)
+
Надається ГАРАНТІЯ на ролокасети!

 

 

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(032) 247-23-01 (з 08.30 до 20.30 БЕЗ ВИХІДНИХ).