Додаткова інформація та умови замовлення:

* форма оплати: готівка, банківська карта  і перерахунок (з ПДВ чи без).
* завдаток не менше 50% від суми замовлення + решта грошей під час доставки, установки, отримання виробів.
* при оплаті по перерахунку + % до суми та 100% передоплата (платникам ПДВ при потребі надається накладна).
* оплата проводиться в національній валюті України.
* в деяких випадках замовник оплачує вартість додаткових кріпильних елементів тощо.
* При складності виконання монтажу (заважають сторонні предмети, небезпечна висота тощо), які істотно збільшують час монтажу чи ускладнюють встановлення виробів можлива додаткова оплата замовником до вартості замовлення. Складність монтажу та сума доплати визначається майстром-замірником та обговорюється зі замовником попередньо телефоном чи під час заміру. 
* У разі відмови замовником від виробів з необ'єктивних причин після оплати завдатку (авансу), клієнту повертаються кошти (аванс) за вирахуванням суми виконаних робіт та використаного матеріалу для виготовлення жалюзів (карниз, направляючі, механізми, кріплення, з'єднувальні елементи, транспортні витрати інше). У разі, якщо сума авансу не покриває вартість використаних матеріалів замовник повинен буде доплатити різницю. 
* Замовник має право відмовитись від виробів чи "передумати" і замінити на інший виріб у разі, якщо матеріали для їх виготовлення не були використані (наприклад відрізана частина тканини віід загального рулону тощо). В іншому випадку клієнт зобов'язаний компенсувати вартість матеріалів, які були використані для виготовлення усіх замовлених ним виробів в тому числі транспотні витрати (виїзд на замір, монтаж, доставка). Надаючи авансовий платіж клієнт тим самим дає згоду на виготовлення виробів.
 
Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 
Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(032) 247-23-01 (з 08.30 до 20.30 БЕЗ ВИХІДНИХ).